Компанія ATDI надає СумДУ програмне забезпечення HTZ Comunications

За підтримки та сприяння польської компанії «ATDI Sp. z o. o.» (Варшава), котра є представником французької компанії-розробника інноваційного програмного забезпечення ATDI, укладено угоду (29.12.2022 р.) на використання освітньої версії ПЗ HTZ Comunications в СумДУ. Згідно підписаної угоди ПЗ HTZ Comunications доступно в якості донату протягом 2023 року в освітньому процесі для підготовки студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» на якісно новому сучасному фаховому рівні.

Надане програмне забезпечення встановлена у комп’ютерному класі кафедри “Електроніки і комп’ютерної техніки”. HTZ Comunications компанії ATDI (https://atdi.com/) – це спеціалізоване програмне забезпечення, яке пропонує розширені можливості планування та оптимізації бездротових мереж практично для кожної технології від декількох кГц до 1 ТГц. Це інтегроване рішення дозволяє будувати телекомунікаційні мережі, що є невід’ємною частиною багатьох галузей промисловості, а також військових операцій.

Протягом більш як трьох десятиліть його обирають критично важливі оператори зв’язку та телекомунікаційні компанії, забезпечуючи високу якість послуг для користувачів.

Компанія ATDI підтримує чітку позицію не розповсюдження сучасних технологій до країни-агресора, у той же час допомагає та підтримує ЗСУ.

Сумський державний університет висловлює щиру вдячність польським та французьким партнерам за дієву підтримку у важкі для нашої країни часи.