Microsoft Teams як інструмент інтерактивного навчального онлайн-середовища

Центр розвитку кадрового потенціалу запропонував викладачам підвищи свою кваліфікацію за такою актуальною та необхідною програмою на сьогодні. Вона спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників в частині організації навчального процесу у дистанційній формі з використанням інструментів Microsoft Office 365. Долучившись до навчання ви дізнаєтеся про:  можливості та механізми використання універсального цифрового блокноту Microsoft OneNote для створення та впорядкування навчального контенту; використання інструментів Microsoft Teams для створення інтерактивного навчального онлайн-середовища; онлайн інструменти віртуальних лабораторій та реального лабораторного обладнання в навчальному процесі.

Інформація про викладача курсу: Андрій ПІВЕНЬначальник Центру комп’ютерних технологій Сумського державного університету; завідувач лабораторії мультимедійних технологій навчання; координатор стартап-центру СумДУ «New Generation»; координатор ресурсного центру Microsoft; адміністратор Office 365, Azure, Imagine Academy of SSU

Такий навчальний блок неодноразо ставав частиною різних програм з підвищення кваліфікації та вебінарів, що спрямовані на набуття нових цифрових компетентностей у межах професійної діяльності педагогічних та науково-педагогічних працівників, які проводились в дистанційній формі (відеоконференція). Запис однієї з частин  програми з підготовки викладачів  ми можемо запропонувати у наступному відео.

https://drive.google.com/file/d/19Iktav9NiDGGKTH-NnX4ieuhJxfLX_nU/view