Центри сертифікації за міжнародними стандартами

Центри сертифікації за міжнародними стандартами

Єдині на Сумщині центри сертифікації надають можливість студентам, співробітникам СумДУ та всім бажаючим пройти підготовку та скласти сертифікаційні іспити за міжнародними стандартами.

Сертифікація на знання мов UСLЕS, ЕFL/ТЕFL, ІЕТ, ТОЕFL, PTE

Центр тестування діє на базі перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar» кафедри германської філології (http://humf.sumdu.edu.ua/uk/perekladackij-centr.html). Є можливість скласти тест та отримати сертифікат міжнародного зразку (у тому числі підтвердження рівня B2).

Курси з підготовки до міжнародних мовних тестів стануть корисними тим, хто в майбутньому планує продовжити навчання у престижних вищих навчальних закладах Європи, Великої Британії, Америки, Австралії або Канади, стануть у пригоді тим, хто мріють знайти роботу та особисте щастя в англомовних країнах, або просто допоможуть підняти рівень знань англійської мови. Заняття проводять кваліфіковані викладачі.

З питань мовних тестів та підготовки до сертифікації звертайтесь: доцент, канд. філол. наук Ольга Жулавська (Телефон для довідок: (0542)68-78-85 E-mail: [email protected], [email protected]).

 

Сертифікація на знання ІТ-технологій

Pearson VUE. Центр сертифікації Pearson VUE (http://vue.com) діє на базі центру комп’ютерних технологій СумДУ. Надає можливість отримати міжнародні сертифікати, що підтверджують професійне знання ІТ-продуктів і технологій міжнародних компаній Microsoft, Cisco, IBM, Apple, Google, Sun, Oracle, HP тощо (загальна кількість напрямів тестувань з ІТ-технологій, програмування, WEB, телекомунікації більше 100).

Microsoft. Для підготовки до сертифікації Microsoft можливо використовувати понад 500 курсів провідних світових викладачів, доступних за програмою IT-Academy Microsoft СумДУ (https://www.microsoft.com/uk-ua/education/imagine-academy).

        

 З питань організації іспитів з ІТ-напрямків звертайтеся до центру комп’ютерних технологій (Г-1005), телефон +380542 687-898, e-mail [email protected].