Викладачі та студенти запрошуються на інтерактивний курс “Основи кібергігієни”!

Шановні викладачі та студенти!

Сумський державний університет є офіційним партнером проекту EIT HEI DISCO, в рамках якого наші викладачі та студенти можуть пройти інтерактивний курс “Основи кібергігієни”!

В умовах війни, коли критична інфраструктура України зазнає постійних кібератак (ми це бачимо та відчуваємо), академічні мережі не є виключенням, і усі ми повинні зміцнювати свою кіберстійкість, щоб не стати слабкою ланкою для кібер-зловмисників.
Даний курс розроблювався естонськими партнерами для посилення кіберстійкості державних установ та адаптувався Міжнародною Кібер Академією ( нашим партнером по проекту EIT HEI DISCO). В Україні цей курс вже пройшло більше 10 000 працівників критично інфраструктури та правоохоронних органів, а зараз цей курс в України проходять громадські організації та деякі заклади вищої освіти.
Інтерфейс інтерактивної Платформи є дружнім, а матеріал курсу сприймається легко.
Курс складається з 28 кейсів (“життєвих історій”) на яких пояснюються основи кібергігієни та будується “матриця ризиків”, яка показує сильні та слабкі сторони учасника тренінгу. Доступ до Платформи – 24\7. Проходження курсу може зайняти від 3 до 7 днів в залежності від Вашої
активності (рекомендовано до 1 години в день через день). Для проходження курсу треба зареєструватися за посиланням:
CyberHygiene MOOC – DISCO project participant form (office.com)
після чого протягом 3-5 днів ви отримаєте лист-запрошення та доступ та зможете починати навчання на Платформі. Доступ до роботи з Платформою відкрито до 30 березня 2024 року.
Запрошуємо долучатися! (кількість ліцензій обмежена).
Для зареєстрованих в рамках проекту учасників від СумДУ – курс безкоштовний.