Scre@mingFrog SEO Spider – власний веб-сканер, який допомагає покращити…

Сумський державний університет висловлює глибоку вдячність, подяку та шану керівництву і колективу компанії Screaming Frog за плідну конструктивну взаємодію та надану підтримку.

Screaming Frog – це британське агентство пошукового маркетингу, що базується в Хенлі-на-Темзі, Оксфордшир (західніше Лондона), яке надає стратегії цифрового маркетингу компаніям по всьому світу. Перш за все, компанія спеціалізується на галузі пошукових оптимізацій web-сайтів або ж SEO (англійською – search engine optimization) — процесі коригування HTML-коду, текстового наповнення (контенту), структури web-сайтів, контролю зовнішніх чинників для відповідності вимогам алгоритмів пошукових систем, з метою підняття позиції web-сайту в результатах автоматичного пошуку в цих системах за певними запитами користувачів.

Наразі ми переживаємо складний період із труднощами військового стану, спричиненого підступною неспровокованою агресією країни-терориста російської федерації стосовно народу мирної демократичної проєвропейської України. Сумський державний університет продовжує стійко, мужньо та непохитно тримати позиції освітнього фронту, озброюючись знаннями.

Компанія Screaming Frog надала у користування СумДУ навчальну версію свого популярного інноваційного програмного забезпечення SEO Spider, що динамічно розвивається. Даний програмний інструментарій використовується під час навчання студентів спеціальностей “Маркетинг” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в рамках вивчення дисциплін “Сучасні маркетингові технології”, “Аналіз підприємницької діяльності”.

Screaming Frog SEO Spider – один із найважливіших інструментів в арсеналі оптимізатора web-сайтів. Цей сервіс просто незамінний при аналізі інтернет-ресурсів, оскільки дозволяє автоматизувати збір та структурування найважливіших даних про web-сайти, тим самим прискорюючи роботу. SEO Spider особливо ефективно здійснює аналіз великих web-сайтів, де перевірка кожної сторінки вручну була б надзвичайно працемісткою або просто неможливою в режимі реального часу.

Цей інструментарій – досить невелика локальна програма, яка може зробити комплексний аналіз ваших web-сайтів для зовнішніх, внутрішніх або так званих «зламаних» посилань, аналізу параметрів зображень, CSS, скриптів та програм з точки зору SEO. Screaming Frog SEO Spider в ході комплексного опрацювання web-сайту здійснює сканування по всіх URLs-ресурсів. Це дає змогу сформувати повний аналіз web-сайту і дозволяє виявити всі так звані “биті” посилання.

Також дуже зручно для користувача та особливість пакету, що налаштування програми дозволяють експортувати параметри результатів SEO-аналізу web-сайту, такі як: URL-адреса, назва сторінки, мета, заголовки тощо в широко поширеному та пристосованому для автоматичного програмного опрацювання форматі Microsoft Excel.