26 листопада 2019 р. відбувся круглий стіл «Використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі». Учасниками круглого столу стали науково-педагогічні працівники факультетів та інститутів СумДУ а також переможці конкурсу «Використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі» від Сумського державного університету та Херсонської державної морської академії.

Доповідачі круглого стому, а саме: д.т.н., доцент кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів Іванов В.О., к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Семеног А.Ю., к.філол.н., асистент кафедри іноземних мов Сушко-Безденежних М.Г., к.т.н., старший викладач кафедри комп’ютерних наук Берест  О.Б., асистент кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін Славко А.С., к.ф.-м.н., старший викладач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Жиленко Т.І., к.біол.н., доцент кафедри біофізики, біохімії, фармакології та біомолекулярної інженерії Чорна І.В. та представники Херсонської державної морської академії мали змогу поділитися своїми презентаційними матеріалами участі у конкурсі.

По завершенню презентацій присутні мали можливість поспілкуватися з доповідачами та задати їм відповідні питання.

Semenog_GoogleClassroom