Соціальні ліфти – шлях до реалізації студентів СумДУ

15 жовтня в Сумському державному університеті відбувся «круглий стіл» в рамках проекту «Створення соціальних ліфтів для молоді». Мета заходу – надати допомогу активній молоді у реалізації своїх здібностей, проконсультувати щодо створення та просування громадських, соціальних або бізнес-проектів та ідей. Запрошені фахівці та громадські діячі поділилися власним досвідом.

Організатори – стартап-центр СумДУ «New Generation» і міжнародна благодійна організація «Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді» (м. Київ) на чолі з президентом Миколою Дробототенком.

Начальник центру комп’ютерних технологій СумДУ Андрій Півень презентував унікальні можливості стартап-центру, створеного на базі університету в рамках грантового проекту ЄС Темпус SUCSID.

У ході зустрічі студентам презентували спільний проект Фонду та стартап-центру – конкурс розвитку обдарованої особистості «Суспільство. Мислення. Розвиток», програми створення та підготовки ефективних команд.

Увагу студентів зосередили на академічній мобільності як одному з ефективних соціальних ліфтів для молоді.

Запись Соціальні ліфти – шлях до реалізації студентів СумДУ впервые появилась Стартап центр СумГУ “New Generation”.

Original Article