У СумДУ відбувся круглий стіл «Е-Solutions – техніки розвитку…

7 вересня у Сумському державному університеті за круглим столом підбили підсумки проекту «Менторська інноваційна програма для лідерів «Е-Solutions» в Сумській області». До заходу долучилися організатори, тренери та учасники проекту, студенти й викладачі СумДУ.

За словами Анни Павленко, координатора проекту в СумДУ, проект націлений на співпрацю лідерів громадських організацій із внутрішньо переміщеними особами шляхом створення програми з бізнес-розвитку онлайн. У рамках проекту учасники протягом чотирьох місяців пройшли навчання у трьох школах-тренінгах: «Техніки розвитку бізнес-активності в місцевих громадах для лідерів громадських організацій», «Як стати блогером» та «Як відкрити бізнес онлайн: eBay, Etsy, Amazon». Під час тренінгів говорили про сучасні тенденції онлайн-бізнесу, основи інтернет-маркетингу, навчалися тонкощам продаж і спілкуванню з клієнтами.

Наталія Соколенко, ведуча Громадського радіо та тренер Другої літньої школи, вважає, що цей проект взаємовигідний для обох сторін: кожна громадська організація-учасник може знайти свою цільову аудиторію, натомість внутрішньо-переміщені особи, завдяки такій співпраці, почуваються психологічно та соціально захищеними.

Проект  реалізовано громадською організацією «Інтелект Сумщини» спільно з Громадською організацією «Фундація прав людини» за фінансової підтримки Бюро Швейцарського співробітництва.