У СумДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації»

На базі кафедри германської філології Сумського державного університету відбулася VI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації». Мета заходу – надати можливість студентам поділитися перекладацьким досвідом та представити лінгвістичні дослідження.

Розпочалася конференція з привітального слова декана факультету, доцента кафедри германської філології Олени Медвідь. Вона наголосила на важливості внеску молодих перекладачів у розвиток лінгвістичної науки. Доктор філологічних наук, професор Світлана Швачко підкреслила, що студенти-перекладачі СумДУ відомі не лише в Україні, їхні роботи друкуються в іноземних наукових журналах.

Після цього студенти представили загалу власні наукові дослідження. Тези були на різноманітну лінгвістичну тематику. Про високий професійний рівень студентів свідчили безліч цікавих запитань та релевантних відповідей.

Цього року до конференції долучилися не лише студенти, але й школярі. Результати свого дослідження представила учениця Олександрівської гімназії Альона Гавриленко, яка займається дослідженням концепту FRIENDSHIP.

VI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації» була схвально оцінена іноземними науковцями.

Доктор філологічних наук, професор Євразійського національного університету ім. В. М. Гумільова Євгенія Журавльова у своєму листі до доктора філологічних наук, професора кафедри германської філології СумДУ Світлани Швачко зазначила високий рівень та актуальність наукових досліджень філологів СумДУ.