У СумДУ вдруге проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт…

Конкурс відбувся 24-25 березня за секціями: «Інформатика», «Інтелектуальні інформаційні технології», «Теоретична кібернетика», «Прикладна кібернетика».  Зі слів секретаря галузевої конкурсної комісії Ігора Шелехова, для участі в цьому заході надійшло 95 робіт (109 студентів-авторів, 91 наукових керівників) із 45 вищих навчальних закладів.  За результатами рецензування до захисту на підсумковій науково-практичній конференції Конкурсу було рекомендовано 29 робіт 33 студентів-авторів із 19 вищих навчальних закладів України.

Конкурс розпочався з привітального слова голови комісії проректора з наукової роботи Сумського державного університету Анатолія Чорноуса, який побажав всім учасникам вдалого захисту та подальших успіхів і нових звершень.  Представники тих ВНЗ, які з об’єктивних причин не змогли приїхати до Сум, захищали свої наукові роботи в онлайн-режимі.
У результаті проведення Всеукраїнського конкурсу троє студентів СумДУ здобули призові місця. Серед володарів Диплому ІІ ступеня – студент спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Андрій Соболь (керівник роботи – доцент кафедри комп’ютерних наук  Світлана Ващенко), а серед тих, хто отримав Диплом ІІІ ступеня: студенти спеціальності «Прикладна математика» – наймолодший серед переможців, другокурсник Олег Лук’янихін (керівник роботи – завідувач кафедри прикладної та обчислювальної математики Леонід Фильштинський) й Аліна Борода (керівник роботи – доцент кафедри моделювання складних систем Олександр Назаренко). До слова, представники кафедр прикладної та обчислювальної математики і моделювання складних систем вперше взяли участь у цьому конкурсі та відразу ж потрапили до числа переможців.

Факультет ЕлІТ дякує компаніям-партнерам Netcracker та MindK за підтримку заходу.