Навчально-методичний семінар «Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного…

6 листопада о 15:00 в ауд. БІЦ-307 відбувся семінар “Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного застосування технологій штучного інтелекту”.

В рамках даного семінару запропоновано ознайомитись з оглядом доступних ресурсів технологій штучного інтелекту та можливостей їх застосування.

Багато цікавого дізналися викладачі, науковці СумДУ, особливу зацікавленість продемонстрували колеги з медичного університету.

Перед нами вже є  безліч інструментів штучного інтелекту, які покликані полегшити аспекти сучасного життя (Голосовий пошук, Відеоігри, Автономні автівки тощо).

Особливо багато можливостей щодо доступу мають, науковці, студенти та викладачі університетів.
Організатори: Центр розвитку кадрового потенціалу, Центру комп’ютерних технологій

Презентація “Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного застосування технологій штучного інтелекту”

Приклади застосувань штучного інтелекту