Група web-орієнтованих інформаційних систем

Група web-орієнтованих інформаційних систем СумДУ

Група web-орієнтованих інформаційних систем СумДУ створена наказом Ректора №0376-І від 30 квітня 2015 року.

Мета діяльності – Реалізації положень наказу №639-1 від 25.07.2013 р. та для залучення ІТ-фахівців кафедри комп’ютерних наук факультету ЕлІТ до процесів розбудови, підтримки та розвитку єдиної інтегрованої інформаційної системи управління університетом, інформаційних ресурсів кафедр університету, ІТ- складової міжнародних освітньо-наукових програм тощо.

Основним напрямком діяльності групи вважати розробку та супроводження ІТ-продуктів з використанням web-технологій, зокрема для відображення діяльності університету у web-просторі засобами реалізації інформаційних сервісів, згідно до наказу №446-1 від 20.05.2010 р.

Формування складу працівників

Затверджений штатний розпис групи :

провідний інженер-програміст – 1 ставка;

інженер-програміст 1 категорії – 1 ставка;

провідний фахівець – 0,75 ставка;

лаборант – 2 ставки.

Керівник групи  Шендрик Віра Вікторівна, завідувач секцією Інформаційних технологій проектування кафедри комп’ютерних наук, кандидат технічних наук, доцент

У додатках до листа наказ про створення групи. Діяльність групи регламентується Положенням (див. п.16 розділу ХХ Нормативної бази на головному сайті СумДУ)

Основні розробки групи:

1. Сайти
    • сайт автошколи СумДУ
    • сайт відокремленого структурного підрозділу Шосткінський професійний ліцей СумДу
    • сайт для Міжнародної наукової конференції Автоматика-2016
    • сайт Міжнародної наукової конференції AIST
    • сайт спортивного клубу СумДУ
    • сайт студентського самоврядування СумДУ
    • сайт кафедри ПГМ
    • сайт кафедри ЕКТ
    • сайт кафедри фізичного виховання
    • сайт проекту Tempus з відкриття спеціальності Біоінженерія у Сумському державному університеті
    • сайт Консорціуму Варшавського університету та українських університетів.
  2. Мобільні сервіси
    • телефонний довідник СумДУ для операційної системи Android
    • мобільний додаток для студентів-медиків для використання у навчальному процесі з предмету «Фармакологія»
    • мобільний додаток для операційної системи Android PharmGuide
  3. Інформаційні веб-сервіси
    • телефонний довідник СумДУ phone.sumdu.edu.ua
    • інформаційний сервіс «Наукові публікації»

Перспективний план діяльності

1. Інформування підрозділів університету про діяльність групи та популяризація діяльності групи з метою виявлення можливих напрямків впровадження web-технологій, зокрема для відображення діяльності університету у web-просторі засобами реалізації інформаційних сервісів
  2. Аналіз процесів розбудови, підтримки та розвитку єдиної інтегрованої інформаційної системи управління університетом, інформаційних ресурсів кафедр університету, ІТ- складової міжнародних освітньо-наукових програм тощо.
  3. Формування пропозицій щодо розвитку webсистеми СумДУ.
  4. Розроблення інформаційних сервісів на основі web-технологій.
  5. Залучення студентів до виконання завдань групи
  6. Розробка веб-сервісів для іноземних абітурієнтів та студентів СумДУ.
  7. Розробка та впровадження інформаційно-аналітичних систем з веб-доступом
  8. Розробка сайтів для кафедр та служб університету.
  9. Розробка мобільних сервісів та додатків

Положення про Групу web-орієнтованих інформаційних систем

Sample Text