У СумДУ відбувся тренінг з електронного врядування

Нещодавно в рамках українсько-швейцарської програми EGAP «Електронне врядування задля прозорості влади та участі громади» у Сумському державному університеті було проведено тренінг на тему «Стан та перспективи надання адміністративних послуг в електронній формі в Україні» для службовців органів державного управління та місцевого самоврядування. Тренінг провела доцент кафедри управління навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені О.Балацького СумДУ Світлана Колосок.

З презентацією програми EGAP виступив координатор програми «Розбудова потенціалу», директор Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки Андрій Семенченко. Науковець зустрівся з проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення СумДУ Володимиром Любчаком, з яким обговорив перспективи спільної роботи з питань електронної освіти, організації та стимулювання стартапів.Особливу зацікавленість у Андрія Семенченко також викликали online-студія регіонального центру дистанційного навчання СумДУ та Стартап-центр “New Generation”, співробітники яких продемонстрували останні розробки у сфері електронного навчання та організації проектної діяльності студентів.

Запись У СумДУ відбувся тренінг з електронного врядування впервые появилась Стартап центр СумГУ “New Generation”.

Original Article