Від 30-05-2018

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

ресурсного центру ЦКТ від 30.05.2018

•••

А.Г. Півень

[email protected] 

Архів розсилок доступний на сайті:  

https://it.sumdu.edu.ua/category/arhiv-rozsilki

ЗМІСТ:

ІТ-навчанняПрограмне забезпеченняШтучний Інтелект, Конференції 

 

Інструкції з ІТ та безпеки для користувачів та адміністраторів СумДУ

http://portal.sumdu.edu.ua/

ІТ-навчання

1.  Навчання на мобільних додатках.

Рекомендовано для опрацювання за усіма галузями знань

 Quizlet – це проста але захоплююча платформа, створена для того, щоб допомогти мільйонам учнів по всьому світу вивчити будь-який матеріал – будь то підготовка до серйозного іспиту або вивчення іноземної мови.

Ось як Quizlet (https://quizlet.com/diagram-showcase) може допомогти у навчанні:

  • є картки, ігри та різні способи самоперевірки, є можливість вибрати режим навчання, який найбільш підходить для вас і предмету що вивчається.
  • навчальні матеріали безкоштовні, можливо створити будь-яку кількість модулів, можливо знаходити і переглядати існуючі модулі або створювати власні – безкоштовно!
  • Спільне навчання, можливо діліться навчальними модулями з однокласниками/однокурсниками або зберігати матеріали, створені вашими друзями або викладачами.

2.  Навчальний центр Office 365

Рекомендовано для опрацювання за усіма галузями знань

Microsoft Office 365 – найновіший Office в он-лайн, Інсталяція на 5 ПК або Mac, доступ з мобільних пристроїв, зокрема на смартфонах та планшетах Android, iPad і Windows.

Інформація про реєстрацію або відновлення облікового запису Office 365 в СумДУ – http://365.sumdu.edu.ua/ 

Навчальний центр Office 365 (https://support.office.com/uk-ua/article/Вас-вітає-служба-office-365-378767af-7ac3-4d68-9d0f-709b6948a76b?omkt=uk-UA&ui=uk-UA&rs=uk-UA&ad=UA)

надає текстові та відео-інструкції щодо:

на початок

Програмне забезпечення

1. Microsoft Whiteboard – ПО для спільної роботи з віртуальною дошкою

Рекомендовано для опрацювання за усіма галузями знань

Цей додаток дозволяє декільком людям спільно працювати з віртуальною електронною дошкою. 

При цьому можливо використовувати як мишу так і цифрове перо для створення макетів, рукописних записів і роботи з зображеннями.

Whiteboard встановлюється безкоштовно з магазину додатків Windows 10. Скористатися додатком можливо за умови наявного облікового запису Office 365.

Whiteboard включає функції спільного малювання, розпізнавання геометричних фігур, перетворення таблиць, записи на стікерах. Користувачі можуть ділитися роботами на декількох пристроях.

2. Потужні віртуальні машини в Microsoft Azure

Рекомендовано для опрацювання за галузями знань: Інформаційні технології, Механічна інженерія

З обліковим записом Office 365 в Microsoft Azure можливо створювати віртуальні машини достатньої потужності для вивчення обчислень та інженерних програм. Як  приклад, параметри створеної віртуальної машини: Intel Xeon E5-2673_v4_@_2.30GHz (4ядра), SSD 128Gb, RAM 16GB … На ній вивчаємо інженерний пакет для Autodesk Fusion 360

Документація по створенню віртуальних машин (Windows та Linux) – https://docs.microsoft.com/uk-ua/azure/virtual-machines/ 

на початок 

Штучний інтелект

Рекомендовано для опрацювання за галузями знань: Інформаційні технології, Механічна інженерія, Електрична інженерія, Математика та статистика, Управління та адміністрування, Автоматизація та приладобудування, Виробництво та технології

Watson Build 2018 надає можливість створити своє успішне рішення в IBM Cloud.

https://www-356.ibm.com/partnerworld/wps/servlet/ContentHandler/watson-build

Згідно з даними IDC, до 2021 року 75 відсотків усіх бізнес-додатків будуть використовувати AI (artificial intelligence – штучний інтелект). Проект Watson Build закликає Вас стати її активними учасниками та розробниками рішень з використанням штучного інтелекту нового покоління в IBM Cloud.

Участь в Watson Build 2018 відкриває такі можливості:

  • Кредит на технології в розмірі 7000 доларів США
  • Кредити на IBM Watson і хмарні послуги в підтримку вашої розробки.
  • Кваліфікована допомога технічних фахівців IBM
  • Технічні консультації, великі навчальні матеріали та висококваліфіковані фахівці стануть хорошою підмогою для вашого успіху.
  • Демонстрація вашого рішення
  • Ви зможете подати заявку на демонстрацію свого рішення перед провідними фахівцями галузі на PartnerWorld 2019.

Машинне навчання в Microsoft Azure

Засоби машинного навчання Microsoft Azure включають повністю керовані служби для створення, розгортання та адміністрування моделей машинного навчання та штучного інтелекту в хмарі. 

Служби машинного навчання Azure дозволяють створювати і розгортати моделі машинного навчання і штучного інтелекту за допомогою будь-яких засобів і бібліотек Python, а також керувати ними. Для зберігання і обробки даних можна використовувати широкий набір служб даних і обчислень в Azure.

Студія машинного навчання Azure – це інструмент для спільної роботи, що підтримує функцію перетягування об’єктів і призначений для створення, тестування і розгортання рішень для прогнозного аналізу даних.

Віртуальні машини для обробки і аналізу даних і глибинного навчання – це налаштовані образи віртуальних машин в Azure, оснащені засобами обробки і аналізу даних, за допомогою яких можна створювати інтелектуальні програми для розширеної аналітики.

У навчальних матеріалах, посібниках, довідниках і прикладах показано, як створювати і розгортати моделі для будь-яких додатків – https://docs.microsoft.com/uk-ua/azure/machine-learning/ 

на початок

Конференції

Рекомендовано для опрацювання за галузями знань: Інформаційні технології, Механічна інженерія, Електрична інженерія, Математика та статистика, Управління та адміністрування, Автоматизація та приладобудування, Виробництво та технології

http://picst.org/en/index.html?i=1

9 – 12 жовтня 2018 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інфокомунікацій». Наука і техніка »(PICS & T-2018)

Мета конференції – обмін інформацією про теоретичні, наукові та практичні досягнення, а також узагальнення та систематизація результатів та досвіду впровадження наукових досліджень у розробці нових інформаційно-комунікаційних технологій та планування сучасних систем інфокомунікації.

на початок

Додаткова оперативна інформація в соціальній мережі:

ІТ в СумДУ         https://www.facebook.com/ITinSSU/ 

Стартап-центр https://www.facebook.com/ssu.new.generation/