Від 19-06-2018

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

ресурсного центру ЦКТ від 18.06.2018

•••

А.Г. Півень

[email protected] 

Архів розсилок доступний на сайті:  https://it.sumdu.edu.ua/category/arhiv-rozsilki

Використання інфраструктури Azure для системних адміністраторів

https://www.youtube.com/watch?v=ymfQJjAbPe8&feature=youtu.be

Лавка ІТ-давнини: суспільний ІТ-музей

https://iwalker2000.com/itmuseum/

IT Музей СумДУ

http://itmuseum.sumdu.edu.ua/

ІТ-навчанняПрограмне забезпечення, ШІКонференції, форуми 

 

ІТ-навчання

 Контролюйте та опрацьовуйте плагіат с командами Microsoft и Urkund.

Якщо ви використовуєте функції Assignments в Microsoft Teams for Education, можете скористатися плагіатними перевірками безпосередньо з команд Microsoft.

Всі документи, що подані вашими учнями в ваших завданнях, можуть бути відправлені в Urkund для перевірки плагіату з команди, в якій виконувалось завдання. Ви, як вчитель, напряму контролюєте документи, що представлені, і статус цих документів. Можна отримати посилання на звіт от Urkund саме в командах.

Для використання цієї програми ви повинні бути зареєстровані в Urkund і Haldor AB. Якщо ви вже зареєстровані, то можете отримати пробну версію на 30 днів.

Зайдіть для реєстрації та використання Plagiarism Checker https://portal.haldor.se

Для використання додатку необхідно мати реєстрацію Office 365, звертайтесь до адміністратора

А.Г. Півень [email protected] 

Стартапи

AGRITECH UNIT – це місце для кооперації інноваційних стартапів, традиційного бізнесу, агрохолдингів, корпорацій та експертів. Територія для ефективного нетворкінгу, нових можливостей та створення інноваційних рішень, що посилять розвиток аграрного сектора в Україні.

Можливості в рамках AGRITECH Unit

Знайдіть нових партнерів, отримайте допомогу експертів та, навіть, виграйте $10 000!

http://agritech.unit.city/ua

Запрошуємо Вас взяти участь у VII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

Конкурс пройде в рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 09 – 12 жовтня 2018 року.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів Sikorsky Challenge — це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

Прийом заявок на Конкурс Стартапів 2018 вже розпочався!

https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/

 Нова енергетична задача 2018» закликає європейські та ізраїльські стартапи пропонувати свої рішення, які змінять енергетичну систему майбутнього.

Але! Період подачі ідей буде діяти тільки до 23 липня 2018 року.

https://newenergychallenge.com/

на початок

 

Штучний інтелект

Курс «Штучний інтелект Artificial Intelligence(AI) від  

Професорки Ansaf Salleb-Aouissi кафедри комп’ютерних наук Columbia University

Запис на навчання розпочато 4 червня 2018 року

Що спільного між безпілотними автомобілями, розпізнаванням обличчь, веб-пошуком, промисловими роботами, керуванням ракетами та виявлення пухлин?

Всі ці складні проблеми реального світу вирішуються з застосуванням штучного інтелекту (AI).

Цей курс забезпечить широке розуміння основних прийомів побудови інтелектуальних комп’ютерних систем та розуміння того, як АІ використовується до вирішення проблем.

https://www.edx.org/course/artificial-intelligence-ai-columbiax-csmm-101x-3

Служби машинного навчання Azure (попередня версія) дозволяють створювати і розгортати моделі машинного навчання і штучного інтелекту за допомогою будь-яких засобів і бібліотек Python, а також керувати ними. Для зберігання і обробки даних можна використовувати широкий набір служб даних і обчислень в Azure..

https://docs.microsoft.com/uk-ua/azure/machine-learning/service/

Курс IBM «How to Build Chatbots and Make Money»

Спеціальна пропозиція: цей курс включає пропозицію від IBM: один рік послуг Watson Assistant для безкоштовного підключення 10 чат-ботів. Ідеальний спосіб почати свій бізнес по будівництву чатбот!

Чатбот – одна з найцікавіших і затребуваних тем в технологіях. Компанії в усьому світі все частіше виявляють інтерес до їх потенціалу економії витрат і поліпшення доступності обслуговування клієнтів.

https://www.edx.org/course/how-to-build-chatbots-and-make-money

на початок

 

 

Індустрія 4.0

Вийшов аналітичний звіт «Індустрія 4.0 в машинобудуванні: стан та перспективи розвитку в Україні». Він зроблений по результатам опитування, що ми провели березні. Звіт надає багато цікавої інформації про стан машинобудівників та їх сприйняття тенденцій 4.0.

https://industry4-0-ukraine.com.ua/report/

Цей звіт – перша оцінка стану готовності українських машинобудівників рухатись шляхом Індустрії 4.0. Він говорить радше про значні розриви всередині організацій, але також про усвідомлення широкими кругами та керівниками незворотності вибору нових цифрових технологій.

В звіті представлені:

  • Головні результати опитування та коментарі до них.
  • 5 головних викликів для українських машинобудівників на найближчі роки.
  • Коментарі 6 експертів – керівників провідних організацій з різнихсекторів промислових хайтек.

ІІоТ – Інтернет речей

Найбільш цікавих англомовних матеріалів по темі ІІоТ (Інтернет речей). АППАУ рекомендує ЗВО взяти в роботу 1 документ для опрацювання та перекладу – той, що найбільше відповідає вашій темі. Не обов’язково перекладати 1:1 весь документ – ви можете зробити для початку просто його лаконічний виклад на 1-2 сторінка про найголовніші речі.

https://www.dropbox.com/sh/on6d03ku1k93fmc/AABDK_T44ijmebNgWt01Ct7wa?dl=0

Документація включає приклади USE-CASES їх опрацювання надає можливість порівняння з юз-кейсами, що є вже на Заході, відповіді на питання комерційних учасників, прогноз по економічним показникам тощо. Успішне виконання цього проекту може запустити школи стратапів для промислових хайтек, яких наразі майже немає в Україні.

Для активних представників університетів АППАУ пропоную оплату подорожей на найбільші події з розвитку промислової автоматизації та Індустрії 4.0.

на початок

 

Конференції, форуми

Рекомендовано для опрацювання за галузями знань: Інформаційні технології, Механічна інженерія, Електрична інженерія, Математика та статистика, Управління та адміністрування, Автоматизація та приладобудування, Виробництво та технології

17-19 жовтня 2018 року відбудеться головна і єдина подія лабораторної індустрії в Україні – XI Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.

http://labcomplex.com/

У рамках заходу буде представлено весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини

на початок

Додаткова оперативна інформація в соціальній мережі:

ІТ в СумДУ         https://www.facebook.com/ITinSSU/ 

Стартап-центр https://www.facebook.com/ssu.new.generation/