Мобільний додаток LORHELPER, розроблений спеціалістом СумДУ, отримав визнання лікарів…

Розроблений спеціалістом Медичного інституту Сумського державного університету Євгеном Сміяновим мобільний додаток LORHELPER отримав широке визнання у практичних лікарів України. Він цікавий широкому колу спеціалістів: отоларингологам, сімейним лікарям, терапевтам – як початківцям, так і досвідченим професіоналам.

Цей мобільний додаток розроблявся протягом 3 років у співробітництві з медиками Прикарпаття. Його технічний виконавець – аспірант Максим Говорун. Роботу програми LORHELPER побудовано на принципі «Від загального до конкретного». Алгоритм роботи з програмою полягає у поетапних відповідях на питання, які уточнюють інформацію про клінічні прояви і звужують коло можливих діагнозів. Зрештою вони приводять лікаря до необхідного клінічного протоколу. Програма дозволяє лікарю швидко зорієнтуватися у великій кількості інформації шляхом пошуку необхідних даних у базі програми. У програмі існує можливість повернення на попередні етапи. Вона містить також вбудовані ілюстрації клінічної картини захворювання. Це допомагає лікарю правильно інтерпретувати дані, отримані під час огляду хворого, а отже – уникати помилок під час постановки діагнозу.