День відкритих дверей НМЦ «Проф-ІТ»

В суботу 15 вересня 2018 року запрошуємо студентів, школярів та батьків в ауд. БІЦ – 307 на презентацію напрямків комп’ютерних курсів в СумДУ. Початок о 15-00.

Центр працює на базі комп’ютерних класів університету більше 15 років.

На сьогоднішній день « Проф-ІТ»  розбудовує свою діяльність у різних напрямках ІТ-Технологій, пропонуючи слухачам різного віку й статусу навчання:

• з програмування (Си, 1С:Підприємство, Java);
  • з комп’ютерної графіки (Photoshop, Corel Draw, Macromedia Flash);
  • з розробки сайтів;
  • з створення комп’ютерної гри за допомогою 3D-графіки та програмування;
  • з апаратного обладнання ПК,  установці й настроюванню операційної системи (курси академії Cisco);
  • з операційної системи LINUX (курси академії Cisco);
  • з комп’ютерних мереж (курси академії Cisco);
  • з програмних продуктів фірми «1С» ( для користувачів – «1С:Бухгалтерія 8», для програмістів – платформа «1С:Підприємство 8»);
  • дистанційні курси IT Academy Microsoft;
  • та нові курси.

Наші висококваліфіковані викладачі допомагають школярам визначитися з вибором майбутньої професії, дорослим слухачам підвищити свою кваліфікацію, а студентам одержати в доповненню до основного диплома сертифікати й свідоцтва відомих фірм, які допоможуть у працевлаштуванні.

Детальна інформація на сайті: it.sumdu.edu.ua та по телефону: 050 76 00 162