Новини, оголошення

Навчально-методичний семінар «Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного…

6 листопада о 15:00 в ауд. БІЦ-307 відбувся семінар “Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного застосування технологій штучного інтелекту”.

В рамках даного семінару запропоновано ознайомитись з оглядом доступних ресурсів технологій штучного інтелекту та можливостей їх застосування.

Багато цікавого дізналися викладачі, науковці СумДУ, особливу зацікавленість продемонстрували колеги з медичного університету.

Читаті далі “Навчально-методичний семінар «Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного застосування технологій штучного інтелекту»”

Новини, оголошення

UP2IT – Конференція про сучасні трейди в IT

З 15+ компаній з усієї України

В Сумському державному університеті, вперше у місті Суми, відбулася конференція UP2IT для спеціалістів, які беруть участь у розробці ІТ-рішень та ІТ-продуктів http://up2it.com.ua/. Ця подія зібрала разом більше 300 програмістів, тестувальників, дизайнерів, менеджерів проектів та аналітиків.

Читаті далі “UP2IT – Конференція про сучасні трейди в IT”

Новини, оголошення

Викладачі СумДУ прочитали лекції у рамках семінару «Інформаційно-комп’ютерні технології…

Викладачі Сумського державного університету провели серію навчальних семінарів у рамках підвищення кваліфікації державних службовців та представників місцевого самоврядування.

Читаті далі “Викладачі СумДУ прочитали лекції у рамках семінару «Інформаційно-комп’ютерні технології в управлінській діяльності»”

Scroll Up