Новини, оголошення

У СумДУ відбулася IТ-конференція UP2IT

В Сумському державному університеті, вперше у місті Суми, відбулася конференція UP2IT для спеціалістів, які беруть участь у розробці ІТ-рішень та ІТ-продуктів http://up2it.com.ua/. Ця подія зібрала разом більше 300 програмістів, тестувальників, дизайнерів, менеджерів проектів та аналітиків.

Під час роботи чотирьох  паралельних секцій, а саме – Product, Dev&QA, Design та Up2Date, учасники обмінялися досвідом, послухали колег та набралися досвіду. Запрошені спікери зі всієї України у 34 доповідях висвітлили результати своєї роботи та сучасні напрями в ІТ. На секції дизайну додатково було проведено воркшоп з дизайну на прикладі розробки концепції сайту випускників СумДУ.

Головним співорганізатором та спонсором проведення конференції стала сумська ІТ-компанія MindK; партнерами, які підтримали подію: ІТ-компанія Brocoders, PortaOne, SmartSoft, AMC Bridge, Crips, інтернет-магазин Compservice, сумська філія Укрсіббанку та ресторан «Прем’єр».

Новини, оголошення

Вчена рада СумДУ прийняла ряд рішень щодо інтегрованої інформаційної…

14 вересня вчена рада Сумського державного університету розглянула питання «Інтегрована інформаційна система – базова складова інноваційного розвитку науково-навчальної та інших сторін діяльності університету: стан та завдання».

У своїй доповіді проректор з НПР Володимир Любчак відзначив, що інформаційна система є фундаментом для організації освітньої, наукової, позанавчальної та господарської діяльності в університеті. Вона об’єднує всі ІТ системи СумДУ і складається з програмного, інформаційного, організаційного та методичного компонентів. Читаті далі “Вчена рада СумДУ прийняла ряд рішень щодо інтегрованої інформаційної системи університету”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

СБУ блокувала подальше розповсюдження комп’ютерного вірусу

Співробітники Служби безпеки України оперативно проаналізували та блокували нові випадки ураження комп’ютерів вітчизняного сегменту мережі Інтернет шкідливим програмним забезпеченням. Фахівці СБ України встановили, що доставка вірусу відбувається з використанням фішингових листів електронної пошти зі зворотною адресою, яка асоціюється зі службою технічної підтримки компанії Майкрософт. Сьогодні, 24 жовтня, кібератаки за цією схемою, зокрема, зазнав київський метрополітен та одеський аеропорт, де внаслідок дії вірусу типу шифрувальника було заблоковано функціонування служби реєстрації пасажирів. Наразі подальше розповсюдження вірусу припинено, загроз безпеці руху немає. Для попередження несанкціонованого блокування інформаційних систем необхідно дотримуватись таких рекомендацій: – забезпечити щоденне оновлення системного програмного забезпечення, у т.ч. OS Windows усіх без винятку версій, також обов’язково встановити оновлення KB3213630 (для Windows 10); – у налаштуваннях мережевої безпеки заблокувати доступ до домену x90DOTim, з якого завантажується шкідливе програмне забезпечення. Не відкривати в браузері! DOT змінити на крапку; – не відкривати вкладення до електронної пошти, у тому числі форматів .doc та .rtf, що надійшли від неперевіреного відправника; – забезпечити дотримання загальних правил інформаційної безпеки, зокрема створення резервних копій, своєчасне оновлення антивірусного та прикладного програмного забезпечення. Нагадаємо, що 12 жовтня СБУ попереджала про можливу масштабну кібератаку на державні структури та приватні компанії та надала відповідні рекомендації. Читаті далі “СБУ блокувала подальше розповсюдження комп’ютерного вірусу”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

Українців попередили про можливу кібератаку: Кілька простих кроків, які…

Декілька простих кроків, які допоможуть зберегти інформацію на комп’ютері та тримати їх в безпеці.
Якщо не працюєте за комп’ютером – вимкніть його. Читаті далі “Українців попередили про можливу кібератаку: Кілька простих кроків, які допоможуть убезпечити ваші гаджети”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

СБУ попереджає про можливу масштабну кібератаку на державні структури

До уваги керівників та користувачів інформаційно-телекомунікаційної мережі СумДУ!
Служба безпеки України попереджає про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки. Читаті далі “СБУ попереджає про можливу масштабну кібератаку на державні структури”

Scroll Up