Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

Увага!!! Профсоюзне голосування

Шановні працівники колективів ЦТОІС, ЦКТ, БММК 28 вересня 2017 року о 14:00 у Ц-219, відбудеться голосування усіх членів профгрупи на якому повинно необхідно буде обрати: Читаті далі “Увага!!! Профсоюзне голосування”

Новини, оголошення

22.09.2017СумДУ переміг у Національному конкурсі Industry 4.0 Ukraine

СумДУ переміг у Національному конкурсі Industry 4.0 Ukraine

Проект «Машинне навчання для автономних систем», створений науковцями Сумського державного університету, виборов першість у номінації «Найкращий вітчизняний продукт» Національного конкурсу Industry 4.0 Ukraine. Розробники проекту В’ячеслав Москаленко та Артем Коробов.

Дослідники розробляють алгоритми високоефективного  машинного навчання та методи автоматизації збору даних для автономних систем. Завдання даного проекту полягає в тому, щоб безпілотні літальні апарати могли використовувати свої камери для автономного розпізнавання та класифікації 3D-об’єктів, високошвидкісної передачі даних на інші дрони, а також запису координат  без постійного спостереження оператора.

Проект створено на базі стартап-центру СумДУ «New Generation» (кординатор Андрій Півень).  Також розробники зареєстрували власну компанію «Molfar Technologies», яка увійшла до 1-ої версії «Industry 4.0 landscape Ukraine» – перелік найбільш інноваційних компаній у сфері Industry 4.0.

Без рубрики

Вітаємо Крижимінського Олександра Вікторовича з днем народження

23 вересня відпразнував свый день нарождення Крижимінскій Олександр Вікторович, увесь колектив ЦТОІС вітає Олександра Вікторовича!

Від усього серця бажаєм, щоб на Вашому життєвому шляху не зявлялись труднощі і негаразди. Нехай Ваша доля буде довгою та щасливою, і Вас завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом.
 

The post Вітаємо Крижимінського Олександра Вікторовича з днем народження appeared first on ЦТОІС – Центр технічного обслуговування інформаційних систем.

Source: ЦТОІС

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

СумДУ переміг у Національному конкурсі Industry 4.0 Ukraine

Проект «Машинне навчання для автономних систем», створений науковцями Сумського державного університету, виборов першість у номінації «Найкращий вітчизняний продукт» Національного конкурсу Industry 4.0 Ukraine. Розробники проекту В’ячеслав Москаленко та Артем Коробов. Читаті далі “СумДУ переміг у Національному конкурсі Industry 4.0 Ukraine”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

Вітаємо з днем народження Пономарьова Сергія Олександровича

Шановний Пономарьов Сергій Олександрович вітаємо Вас з днем народження!!! Читаті далі “Вітаємо з днем народження Пономарьова Сергія Олександровича”

Scroll Up