Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

У СумДУ відбувся тренінг з електронного врядування

Нещодавно в рамках українсько-швейцарської програми EGAP «Електронне врядування задля прозорості влади та участі громади» у Сумському державному університеті було проведено тренінг на тему «Стан та перспективи надання адміністративних послуг в електронній формі в Україні» для службовців органів державного управління та місцевого самоврядування. Тренінг провела доцент кафедри управління навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені О.Балацького СумДУ Світлана Колосок. Читаті далі “У СумДУ відбувся тренінг з електронного врядування”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

У СумДУ пройшов інформаційний захід «День кар’єри ЄС»

У Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар’єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі. Читаті далі “У СумДУ пройшов інформаційний захід «День кар’єри ЄС»”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

Команда СумДУ перемогла у конкурсі наукових робіт-стартапів

30 травня студентка кафедри управління навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького Сумського державного університету Лілія Сидоренко стала переможцем підсумкового Міжрегіонального конкурсу наукових робіт-стартапів «Розумні регіони, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади» в номінації «Інновації в логістиці та процесах техніко-технологічного забезпечення е-врядування і е-демократії». За результатами конкурсу вона отримала фінансування на реалізацію свого проекту «Єдине вікно ЦНАП для людей з особливими потребами». Читаті далі “Команда СумДУ перемогла у конкурсі наукових робіт-стартапів”

Scroll Up