Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

Пошук та оцінка ідей для міста та розвитку підприємництва

Стартап-центр СумДУ “New Generation” організував зустріч для пошуку ідей корисних для міста, нових та перспективних ідей для стартап-проектів.
Активну участь у заході прийняли Андрій Фролков, Руслан Юмагулов, Федір Синько.
Було записано 16 ідей, та продовжено обговорення у соціальних мережах. Наразі ідеї оцінено представниками Сумського Бізнес Клубу, фахівцями з університету, партнерами стартап-центру.
Результати оцінки доступні за посиланням: Посиння на Google Drive Читаті далі “Пошук та оцінка ідей для міста та розвитку підприємництва”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську…

Нещодавно у Міністерстві освіти і науки України, за підтримки посольства США, відбувся семінар «Що таке стартап та яким чином стартапи можуть інтегруватися в університетську структуру?» Читаті далі “У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську структуру”

Новини структурних підрозділів ІТ СумДУ

Соціальні ліфти – шлях до реалізації студентів СумДУ

15 жовтня в Сумському державному університеті відбувся «круглий стіл» в рамках проекту «Створення соціальних ліфтів для молоді». Мета заходу – надати допомогу активній молоді у реалізації своїх здібностей, проконсультувати щодо створення та просування громадських, соціальних або бізнес-проектів та ідей. Запрошені фахівці та громадські діячі поділилися власним досвідом. Читаті далі “Соціальні ліфти – шлях до реалізації студентів СумДУ”

Scroll Up