У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську…

Нещодавно у Міністерстві освіти і науки України, за підтримки посольства США, відбувся семінар «Що таке стартап та яким чином стартапи можуть інтегруватися в університетську структуру?»

Участь у заході приймав координатор стартап-центру “New Generation” Андрій Півень.

Семінар проведений з метою підвищення ефективності комерціалізації результатів наукових досліджень в університетах та механізмів формування інноваційної інфраструктури в університетському середовищі.

Підчас семінару відбулась жвава дискусія, особливий інтерес учасників семінару викликали питання щодо розподілу прав на об’єкти інтелектуальної власності, створених під час реалізації стартапів, умови функціонування бізнес-інкубаторів та можливості залучення інвестицій венчурних інвесторів.

На семінарі своїм передовим досвідом поділилися представники венчурного бізнесу та провідних венчурних інвестиційних компаній: Ігор Шойфут (з 2012 року по теперішній час голова бізнес-інкубатору HappyFarm (Київ – Сан-Франциско), з 2015 року голова бізнес-інкубатору Tnation (Алмати – Сан-Франциско), інвестор і радник в багатьох міжнародних компаніях, засновник, голова, головний виконавчий директор більш ніж 10 стартапів) та Юріко Хорват (директор з технологій бізнес-інкубатору «1776», що спеціалізується на запуску стартапів у таких галузях як освіта, енергетика, охорона здоров’я та транспорт, розробник реєстраційної платформи, інтегрованої з багатьма постачальниками соціальних аутентифікацій).

Startups & Incubators

Запись У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську структуру впервые появилась Стартап центр СумГУ “New Generation”.

Original Article