Візит президента «Фонду сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді»

“New Generation” розвиває партнерські відносини. Наш новий партнер – міжнародна благодійна організація «Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді».
Під час візиту 8-9 вересня президента Фонду Дроботенко Миколи Миколайовича для студентів СумДУ було організовано декілька тренінгів, а саме «Ефективне спілкування», «Розвиток пам’яті», мозковий штурм за методом Дельфи на тему «Розвиток особистості».
Досягнуто домовленості про організацію конкурсу для сумських студентів головною метою якого є формування ефективних команд, які зможуть впроваджувати у життя власні стартапи, або інноваційні партнерські проекти з підприємцями.

Запись Візит президента «Фонду сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді» впервые появилась Стартап центр СумГУ “New Generation”.

Original Article